Режим работы магазина:
ПН - ПТ: с 9:00 до 18:00
0 Корзина 0 грн
Каталог

Чому батарея смартфона швидко розряджається: про що слід знати!

Акумулятор телефону може швидко розряджатися з багатьох причин. Розповідаємо про найпоширеніші причини швидкої розрядки смартфона та як вирішити проблему.

 1. Знос батареї смарта
  Старий акумулятор — головна причина швидкої втрати енергії. Під час зарядки акумулятор нагрівається через зростання внутрішнього опору. Можна візуально оглянути його, вийнявши з гаджета, якщо це можливо. Набухання, корозія, деформація, різні плями на поверхні — тривожний дзвіночок та привід замінити батарею на нову. Як дізнатися про стан акумулятора? Набрати на смарті з ОС Андроїд комбінацію: *#*#4636#*#*. З'явиться меню, в якому потрібно натиснути на пункт «Інформація про батарею». У ньому буде описано рівень заряду, стан, температура та інші дані про акумулятор. Власники «яблучних» девайсів з iOS, починаючи з версії 11.3, можуть переглянути стан батареї прямо в налаштуваннях Айфона.
 2. Використання на холоді чи у спеку
  Сучасні батареї, хоч і мають великі енергозапаси, проте до мінусових температур та спекотної погоди ставляться не дуже добре. Температурні межі роботи пристрою можна дізнатися з його параметрів. І краще їх не перевищувати, щоб батарея смартфону не розрядилася у потрібний момент. «Підігріти» телефон у холод допоможе чохол, який з двох сторін закриває апарат.
 3. Дуже яскравий екран
  Більшості користувачів хочеться бачити максимально яскравий дисплей з соковитими відтінками, проте якщо перестаратися і виставити показники до 100%, екран «з'їдатиме» енергомісткість батареї. Щоб виправити цей недолік, необхідно перейти в налаштування яскравості монітора і повзунком зменшити її до зручної для роботи з девайсом. Близько 50-60% цілком достатньо.
 4. Ресурсомісткі функції
  Якщо девайс функціонує за програмою «все включено», не дивно, що заряд батареї зникає за лічені години. Wi-Fi, Bluetooth, NFC — робота всього цього потребує витрати енергії. Тому, якщо дані функції зараз не потрібні, варто їх деактивувати в налаштуваннях апарату.
 5. Нестабільний стільниковий зв'язок/GPS
  Місткість батареї зменшується на очах, коли телефон намагається знайти постійно слизький зв'язок (якщо є перебої зі з'єднанням). Датчик GPS — один із найбільш «ненажерливих». У незнайомій місцевості він потрібен, але дома чи на роботі навряд чи варто його активувати.
 6. Мобільні віруси
  Якщо ігнорувати попередження системи безпеки браузера, відвідувати підозрілі вебресурси, завантажувати проги з ненадійних джерел, зараження вірусами смарту не уникнути. Шкідливе програмне забезпечення може витрачати заряд батареї набагато більше, ніж звичайні утиліти. Щоб перестрахуватись, варто встановити антивірус.

 

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
4 + ? = 12