Режим работы магазина:
ПН - ПТ: с 9:00 до 18:00
0 Корзина 0 грн
Каталог

Основа алкоголю – це спирт Люкс?

Віскі, горілка, вино, пиво – це різні напої. Але їх поєднує наявність у складі етилового спирту. У вині та пиві він виходить при природному бродінні. Але межа для дріжджів, яку у природних умовах створюю етанол, становить близько 17%. Після його перевищення дріжджі починають вмирати.

Тому для отримання міцного алкоголю обов'язковим є перегонка. Для віскі та коньяку перегонка проводиться у дистиляторах. А для горілки спирт люкс одержують у ректифікаційних колонах.

Ректифікований спирт буває кількох видів, які називають класами. Так, популярний етанол Альфа, Екстра, Пшенична сльоза. Але здебільшого використовують спирт Люкс. Причина цього дуже проста: саме в Люксі найкраще реалізовано баланс ціни та якості. Якістю у разі є склад спирту, саме наявність домішок, які впливають смак продукції.

Склад спирту Люкс

Коли йдеться про склад етилового спирту Люкс , слід розглядати 2 фактори:

  • Хімічний склад. Зазвичай вважається, що Люкс – чистий етанол із невеликою кількістю води. Але не варто забувати і про домішки. Це можуть бути як ефірні олії, так і метанол. Втім, вміст домішок у харчовому спирті суворо контролюється, тому завжди перебуває у безпечних межах.
  • Склад браги для спирту. Для класу Люкс брагу роблять із зерна з додаванням крохмалю. Крохмаль здешевлює спирт, але призводить до підвищення домішок. Для порівняння, зерновий етанол Альфа містить менше додаткових речовин, ніж Люкс.

Ознайомитись і з першим, і з другим можна ознайомитись на етикетці або в характеристиках. Якщо продавець не вказує цю інформацію, варто задумати про пошук іншого, більш надійного магазину.

 

Сфери використання етилового спирту

Етанол класу Люкс створювався для приготування алкоголю. Але це не лише горілка, а й інші напої. Наприклад, із Люкса роблять лікери, які можна пити окремо або додавати до коктейлів. Подібним до лікерів видом алкоголю є настоянки. Їх роблять на основі трав та плодів.

Великим плюсом спирту Люкс є те, що ці види алкоголю можна зробити і в домашніх умовах. При цьому слід скористатися перевіреними рецептами, тому що деякі настоянки без правильної технології погано зберігаються.

Спирт Люкс також можна використовувати як технічний. Так, їм можна протирати електроніку, готувати різні поверхні до фарбування. Служить Люкс і як хороший розчинник, у тому числі для лакофарбових матеріалів.

Нині дуже корисною є здатність Люкса до дезінфекції. Він підходить для обробки шкіри для медичних маніпуляцій, виготовлення антисептиків. Цінують дезінфікуючі властивості і ті, хто займається вирощуванням грибів, розведенням тварин.

Де придбати спирт Люкс

Сьогодні купити харчовий спирт, зокрема класу Люкс, досить просто. Його продажем займається багато інтернет-магазинів та посередників. Але краще замовляти етиловий спирт у виробників. Так ви заощадите, оскільки буде менша націнка, і при цьому гарантовано отримаєте якісний продукт.

Наприклад, спирт харчовий Люкс можна купити безпосередньо у заводу «Спіртс». Відділ продажів запустив сайт Spirts.Net, щоб більшу частину продукції реалізовувати без посередників. У каталозі є питний, технічний (для електроніки, миловаріння) та медичний етанол. Всі ці види продають обсягом від 1-3 літрів. При замовленні від 5 літрів ви отримуєте знижку до 10 грн/л, що дозволить заощадити при оптовій покупці.

Доставка по Україні через Нову пошту або Делівері. Деякі міні-відділення пошти мають обмеження щодо ваги, що потрібно враховувати при оформленні замовлення.

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
35 + ? = 40
Рекомендуемые товары